Riot е првата заедничка песна на македонските диџеи и продуценти Деловски и Томи Тасев. Песната, која е во издание на продуцентската куќа Smthngelse од ...
сите 4 | | | веќе видена

Новата песна на Сања Барбика „Ковид и секс“ предизвика бура реакции, како позитивни така и негативни. Додека едни ја фалеа за креативност и храброст, други ја ...
сите 2 | | | веќе видена