Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 14 часа

На Инфективната клиника во Скопје има доволно количини противотров за каснувања од змии и серум антиверпин, вели директорот Фадил Цана. Тој додава дека ...
| | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози, извести АМСМ. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е ...
сите 5 | | | веќе видена