Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 20 часа

Најскапа месечна кирија за стан се плаќа во скопски Карпош, каде што просечната цена во третиот квартал лани достигнала 294 денари по метар квадратен. Со ова ...
| | прочитана: 1712 | веќе видена

По посетата на Ранковце, Свети Николе и Струмица, ИПАРД инфо караванот продолжува во Прилеп, Тетово, Кичево и Скопје.Средбата со заинтересираните граѓани во ...
сите 5 | | | прочитана: 582 | веќе видена

Во кампањата на СДСМ „30 прашања 30 одговори“ портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов вели дека во политиката влегол поради Никола Груевски. Сака чашка ладна ...
сите 7 | | | прочитана: 422 | веќе видена

Собраниската Комисија за здравство не го одржа продолжението на денешната закажана седница на која на дневен ред е Предлог-законот за контрола на опојни дроги ...
сите 5 | | | прочитана: 306 | веќе видена