Македонската ракометна репрезентација го одигра најлошто европско првенство досега, не ги исполни очекувањата на јавноста, но дали тие очекувања се реални за ...
| | прочитана: 48654 | веќе видена

Лидерот по есенскиот дел во Втората лига – Исток, екипата на Беласица ги промовираше првите три засилување за продолжението од шампионатот. Роберт Митев, Давид ...
сите 2 | | | прочитана: 188 | веќе видена